Odšťavňovací mlýnek na ovoce OM51
Značka
De Gusto
Provedení
samostatně
Běžná cena
599 Kč
Ušetříte
150 Kč (25 %)
Akční cena
449 Kč
Poštovné
typ A
Počet
ks
odstavnovaci mlynek 1 Odstavnovaci mlynek na ovoce 02 Odstavnovaci mlynek na ovoce 03 odstavnovaci mlynek 4 Odstavnovaci mlynek na ovoce 05 //*** END - CSS pro upravu velikosti obrazku do galerie ***//
odstavnovaci mlynek 1

Odšťavňovací mlýnek na ovoce

Díky odšťavňovacímu mlýnku na ovoce budete mít kdykoli dostupné čerstvé vitamíny, bez konzervačních látek, barviv a s jistotou použití kvalitních surovin. Tento mlýnek je ideální pro zpracování drobného ovoce (jako maliny, ostružiny, rybízy, jahody,…).

Vyrobíte tak snadno a rychle výtečné domácí šťávy a marmelády!

Odšťavňovací šnek uvnitř strojku automaticky odděluje u ovoce šťávu od slupek s jadérky a je vybaven šroubem pro nastavení síly odšťavňování. Odšťavňovací mlýnek je vyroben z šedé litiny s pozinkovou úpravou. a zaručuje maximální zpracování surovin s minimem nevyužitých odpadních látek. Výsledná šťáva si zachovává všechny hodnotné látky, včetně enzymů.

Nevkládejte jej do myčky!

Mlýnek splňuje požadavky Nářízení Evropského parlamentu č. 1935/2014 o materiálech a předmětech určených pro styk s potravinami.
Protokol o zkoušce z Technického a zkušebního ústavu ČR si můžete prohlédnout zde

Na odšťavňovací mlýnek na ovoce poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Návod k použití - ke stažení zde: mlynek_odstavnovaci_2015.pdfTento web používá soubory cookie, které mu pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.