Naše prodejny zůstávají otevřeny jako výdejny. Objednejte a vyzvedněte si svoji objednávku ZDARMA a bez čekání.Parní mop Profi
parni mop profi n v
parni mop profi n v parni mop 01 parni mop 07 detail-nastavec parni mop 06 parni mop 05
Značka
MAXXX
Provedení
Běžná cena
1 999 Kč Kč
Ušetříte
700 Kč (35 %)
Akční cena
 Kč

Parní mop Profi


Moderní čištění pomocí páry zajistí hloubkové odstranění špíny, skvrn, roztočů, bakterií a to vše bez použití chemických prostředků. Používání a manipulace s parním mopem Profi je velice jednoduchá a bezpečná. K úklidu Vám stačí elektrická zásuvka a čistá voda (bez jakéhokoliv mýdla nebo saponátu), což je velice úsporné oproti používání jiných čističů. Parní mop Profi odstraňuje nečistoty i z těžko přístupných míst, jako jsou například rohy místností a to díky otočné hlavici trojúhelníkovitého tvaru. U parního mopu oceníte i jeho ergonomický tvar, snadnou ovladatelnost a přenositelnost.

Parní mop Profi a princip:

Princip parního mopu je založen na rychlé přeměně studené čisté vody na horkou páru, která je pod tlakem vytlačována z čističe. Horká pára a vysoce absorpční návlek z mikrovlákna čistí a desinfikuje, špína a nečistoty mizí během pár sekund!

Nabízený Parní mop Profi  s plynulou regulací výkonu spotřebuje jen malé množství vody - čištěný povrch není zbytečně promáčen a proto je vhodný na tyto druhy podlah: dlažby, linoleum, parkety, koberce, mramor, kámen,...

PARNÍ ČISTIČ ZDARMA do vyprodání zásob!

Parní mop Profi - výhody:

  • lehký - skvělá ovladatelnost
  • plynulá regulace výkonu
  • účinný - čistí silou horké páry (90 - 100°C)
  • šetrný - bez čistících prostředků a chemických látek
  • rychlý - dokonalý úklid během pár minut


Technické parametry - parní mop Profi:

- napětí 220 - 240 V
- příkon 1500 W
- délka přívodního kabelu 5 m
- max. kapacita nádobky na vodu 800 ml
- tlak páry 1.18-1.77bar

Příslušenství ZDARMA: 2 ks náhradních návleků z mikrovlákna (tyto super-savé návleky lze prát při teplotě 60°C) a 1 ks nástavce na koberce.

Parní mop lze objednat spolu se sadou náhradních návleků deluxe (od 49 Kč/ks ).

Na Parní mop Profi poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Parní mop Profi je první mop s plynulou regulací výkonu!


V naší nabídce nepřehlédněte Parní mop 5v1

Návod k použití - ke stažení zde: parni_mop_profi.pdfTento web využívá soubory cookies, které mu pomáhají poskytovat, zlepšovat a personalizovat služby. Jeho používáním souhlasíte také s využíváním cookies pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.
Rozumím