Anatomický polštář MEMORY 50 x 30 cm
anatomicky polstar memory nv
anatomicky polstar memory nv anatomicky polstar memory 02 anatomicky polstar memory 03 anatomicky polstar memory 04 anatomicky polstar memory 05
Značka
Romeo
Provedení
Běžná cena
429 Kč Kč
Ušetříte
130 Kč (30 %)
Akční cena
 Kč
Dárek
+ dárek ZDARMA
Povlak na zip

Anatomický polštář MEMORY

Anatomický polštář je vyrobený z vysoce pružné viskoelastické pěny, ta má výrazně delší životnost a lepší pružící a prodyšné vlastnosti než klasická pěna. Speciální viskoelastická pěna reaguje na tělesnou teplotu a zajistí rovnoměrné rozložení tlaku a svým efektem pomalého vracení se do původní polohy sníží napětí krčního svalstva. Anatomický tvar polštáře dobře podporuje krk a hlavu ve vaší oblíbené poloze.

Anatomický polštář MEMORY je vhodný pro uvolnění a odlehčení krční páteře. Polštář je konstruován tak, aby bylo možno spát jak na boku, tak i na zádech a krční páteř zůstávala stále v optimální poloze.

Anatomický polštář MEMORY - výhody:

- maximální komfort a podpora
- revoluční tvar / pěna s paměťovým efektem
- přizpůsobí se tvaru krku a hlavy

Dárek v hodnotě 99 Kč ZDARMA: povlak na zip z velice příjemného materiálu (praní do 40°C)

Rozměr polštáře: 50 x 30 x 10 cm

Anatomický polštář dodáváme v sadě 2 kusů za celkovou cenu 598 Kč (299 Kč/ks),
samostatně za 349 Kč.

Na anatomický polštář MEMORY poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Návod k použití - ke stažení zde: anatomicky_polstar_MEMORY.pdfTento web využívá soubory cookies, které mu pomáhají poskytovat, zlepšovat a personalizovat služby. Jeho používáním souhlasíte také s využíváním cookies pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.
Rozumím