Objednávejte a vyzvedávejtesi své objednávky ZDARMAna všech značkových prodejnách.Elektronický obojek pro psy
elektronicky obojek profi
elektronicky obojek profi elektronicky obojek pro psy 01 elektronicky obojek pro psy 02 elektronicky obojek pro psy 04 elektronicky obojek pro psy 05
Značka
Platinium
Provedení
Profi
Běžná cena
899 Kč Kč
Ušetříte
200 Kč (22 %)
Akční cena
 Kč
Dostupnost
IHNED k odeslání
Tento produkt si právě prohlíží 5 zákazníků.
Tento produkt byl naposledy objednán včera.
Radek, Znojmo 2

Elektronický obojek pro výcvik psů

Potřebujete mít svého psa pod okamžitou kontrolou? Chcete jej cvičit snadno, rychle, přesně a účinně? Elektronický obojek využívá bezpečný systém vibrací a elektronických impulzů, pomáhá trénovat psa dle Vašich pokynů.

Elektronický obojek
umožňuje dávat povely na značnou vzdálenost. K výcviku Vašeho psa můžete používat dva druhy signálů. Zvukový a korekční elektronický impuls. Zvukový signál předcházející elektrickému impulsu je velmi účinný, pes si brzy vytvoří spojení mezi svým nesprávným chováním a zvukovou výstrahou. V další fázi výcviku lze už využívat jenom tento signál, bez následného elektrického impulsu. V případě, že pes na zvukový povel nereaguje, přichází korekční impuls. Podstata tohoto korekčního impulsu není v tom, aby psovi ublížil, ale je mu velmi nepříjemný a tak si pes brzy osvojí spojení "Povel", "Zvukový signál" a "Elektrický impuls".

Dosah až 150 metrů.

Elektronický obojek dodáváme v provedení:

  • Klasik - vyprodáno
  • Profi - možnost volby inzenzity impulzů (8 stimulačních úrovní, 3 audio tóny)

Na elektronický obojek poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Návod k použití - ke stažení zde: elektronicky_obojek_pro_psy.pdf

Tento web využívá soubory cookies, které mu pomáhají poskytovat, zlepšovat a personalizovat služby. Jeho používáním souhlasíte také s využíváním cookies pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.
Rozumím