Objednávejte a vyzvedávejtesi své objednávky ZDARMAna všech značkových prodejnách.POSTUP PŘI VÝBĚRU VHODNÉHO MÍSTA PRO RODINNÝ BAZÉN BESTWAY

Výběr plochy určené pro instalaci bazénu je velice důležitý.
Musí se v něm odrazit kombinace několika skutečností :

1. Plocha pro umístění bazénu musí být rovná … v případě, že by tomu tak nebylo, dochází k přelití bazénové vody k jedné straně a tím může dojít k poškození stability a konstrukce bazénu.
2. Podkladová plocha by měla být zpevněná a zbavená veškerých ostrých materiálů. Doporučuje se pískové lůžko s podkladovou plachtou nebo např. starý koberec. Pokud tomu tak není může dojít k poškození nebo protržení dna bazénu. 3. Umístění bazénu v prostoru je ideální takové, aby na něj dopadalo co nejdéle sluneční světlo. Voda se lépe a rychleji prohřívá.
4. Při výběru místa berte v úvahu nutnost připojení na elektrickou síť v souladu s respektováním bezpečnostních pokynů , které jsou uvedeny v návodu k používání elektrického příslušenství bazénu.
5. Umístěte bazén pokud možno na takové místo aby při poškození nebo při případném neočekávaném úniku vody (např. prasklá hadice) nedošlo ke zbytečným materiálním škodám a voda mohla bez větších překážek odtéct.
POSTUP PŘI ODZIMOVÁNÍ RODINNÝCH BAZÉNŮ BESTWAY:
1. Bazén rozložte, vyčistěte a postupně začněte napouštět. 2. Připojte veškeré příslušenství (hadice, průchody, skimmer, filtrační zařízení ).
3. Testery zjistěte pH vody a množství chloru. Dle výsledků použijte potřebnou bazénovou chemii.
4. Zapněte filtrační jednotku a nechte bazén alespoň jednou až dvakrát přefiltrovat.

POSTUP PŘI ZAZIMOVÁNÍ RODINNÝCH BAZÉNŮ BESTWAY:

Nafukovací bazény je vhodné na zimu vyfouknout, umýt, perfektně vysušit a uložit na teplejší místo, například do garáže či kůlny. Jen tak zajistíte, že nafukovací bazén například nepopraská. Dbejte také na to, aby po dobu uskladnění bazén nebyl položen na ostrém předmětu, aby nedošlo k protržení hrany bazénu. Lépe je méně překladů a zlomů. Také se doporučuje bazén alespoň 2-3x za zimu přeskládat, aby se nevytvořily zlomy.
1. Bazén i filtraci kompletně vypusťte.
2. Demontujte hadice a filtrační zařízení.
3. Očistěte bazén čistou vodou od nečistot a chemikálií.
4. Vyfoukněte horní prstenec a bazén rozložte a co nejlépe vysušte…nejlépe ponechejte rozložený na slunci.
5. Bazén uložte tak, aby na něm bylo co nejméně přehybů.

Tento web využívá soubory cookies, které mu pomáhají poskytovat, zlepšovat a personalizovat služby. Jeho používáním souhlasíte také s využíváním cookies pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech.
Rozumím